karta:    hasło:
Szanowni Klubowicze

Informujemy, że w związku z dokonanymi zmianami, podmiotem który od 03.11.2014 świadczy dla Państwa usługi fitness w Plewiskach będzie spółka FITNESS SYSTEMS Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, prowadząca sieć klubów fitness Befit Clubs.

Mając na uwadze powyższe, poniżej przedstawiam Państwu ustalone z nowym właścicielem Klubu zasady dotyczące dalszego funkcjonowania Klubu:

 Klub jest czynny Pon-Pt w godzinach 6.30 – 22.00 oraz  Sob-Nd  w godzinach 8.00-18.00

 W porozumieniu z nowym właścicielem Klubu ustaliliśmy, że dotychczasowi Klubowicze Klubu Maestro będą mogli korzystać z posiadanych karnetów do czasu ich wykorzystania, nie dłużej jednak niż do 28.11.2014. Po tym czasie karty Klubu Maestro nie będą honorowane.

 Prosimy jednocześnie abyście Państwo w najbliższych dniach pojawiając się w Klubie, zapoznali się z warunkami oferty Klubu Befit Clubs i jeżeli wyrażają Państwo zgodę na dalsze uczęszczanie do Klubu, podpisali z Klubem stosowną umowę.  Prosimy aby dokonać tego do dnia 16.11.2014.

Nowy karnet będzie aktywny po wyczerpaniu karnetu Maestro, lub od daty 28.11.2014.

 Jeżeli nie zechcecie Państwo korzystać z usług klubu po 28.11.2014, a wyłącznie wykorzystać pozostające wejścia w ramach obecnie posiadanego karnetu, również prosimy o przekazanie tej informacji do Recepcji Klubu do dnia 16.11.2014 i podpisanie wyłącznie regulaminu Klubu i oświadczenia.

 Jednocześnie informujemy, że Klub Maestro w celach związanych wyłącznie ze świadczonymi przez Klub usługami chciałby przekazać bazę w postaci Państwa numerów telefonów i adresów mailowych do Befit Clubs. Jeżeli Państwo nie wyrażają na to zgody prosimy o przesłanie informacji mailem na nasz adres mailowy plewiska@fitnessmaestro.pl  do dnia 07.11.2014.

Kontakt telefoniczny do klubu pozostaje bez zmian.

W imieniu byłych właścicieli wyrażamy szczere podziękowanie za Państwa współpracę w ramach działalności MAESTRO, mając nadzieję  na dalszą Państwa aktywność fizyczną z klubem Befit.

Kontakt do klubu Befit Clubs

Recepcja 726 40 40 00

Recepcja.plewiska@befitclubs.pl

Z poważaniem
Elżbieta Grodzka-Kubiak Meastro
Dariusz Majchrowicz Maestro
Tomasz Jędrzejczak Befit Clubs


 
 
 
 
 
 
 
Copyright © Fitness Klub MAESTRO 2009, Designed by Laserdruk s.c. | Coded by regdos.com