O nas

Fitness Maestro to dwa poznańskie kluby fitness. Każdy jest niewielki, z rodzinną, przytulną atmosferą. Jest to miejsce dla osób, które mają dość zatłoczonych i krzykliwych klubów fitness, poszukują miejsca, gdzie można w skupieniu pracować nad swoim ciałem, również dla tych, którzy szukają nowych, ciekawych form aktywności fizycznej.
Fitness Maestro to także organizator wakacyjnych wyjazdów fitness, m.in. do Włoch, Grecji, Chorwacji, Albanii, Turcji, Bułgarii.

Fitness Maestro - Newtona to klub funkcjonujący od wielu lat i cieszący się sympatią klientów. Oprócz szerokiej gamy zajęć grupowych na sali, klub organizuje zajęcia na basenie (aerobik w wodzie, gimnastyka w wodzie, aqua zumba).

W Fitness Maestro przy ul. Dąbrowskiego 27a do dyspozycji klientów pozostają dwie sale fitness oraz siłownia wyposażona w sprzęt siłowy oraz cardio. Klub prowadzi specjalny program AKTYWNA MAMA pozwalający na bezpieczną aktywność fizyczną kobiet oczekujących dziecka. Oferujemy zajęcia wzmacniające, wyszczuplające, poprawiające kondycję, a także Fit Ball, Pilates, Stretching, Zdrowy kręgosłup oraz zajęcia z wykorzystaniem trampolin JUMP&SHAPE. Bogaty wachlarz zajęć grupowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W Maestro zadbasz o swoje zdrowie i dobrą kondycję, poprawisz wygląd swojej sylwetki. Tutaj aktywnie i przyjemnie spędzisz wolny czas – serdecznie zapraszamy!